Yangiliklar 21/01/2025 O‘qituvchilar o‘rtasida respublika olimpiadasi o‘tkazilmoqda
Ilg֥‘or va tashabbuskor o‘qituvchilarni aniqlash va ularni rag‘batlantirish maqsadida Maktabgacha va maktab ta’limi vazirligi tomonidan Kimyo va fizika fanlaridan O’qituvchilar o’rtasida Respublika olimpiadasi tashkil etilmoqda!
Olimpiadada davlat va nodavlat ta’lim muassasalaridagi fizika hamda kimyo fani o‘qituvchilari ishtirok etishlari mumkin.
Ishtirok etish istagida bo‘lganlar joriy yilning 1-fevraliga qadar ushbu elektron platforma orqali ro‘yxatdan o‘tishlari talab etiladi.
Ro‘yxatdan o‘tish haqida videoyo‘riqnoma
Olimpiada hududiy va Respublika bosqichlarida tashkil etiladi.
Olimpiada yo‘riqnomasi bilan batafsil ushbu havola orqali tanishishingiz mumkin.
G‘oliblikni qo‘lga kiritgan ishtirokchilar Maktabgacha va maktab ta’limi vazirligi tomonidan diplom hamda esdalik sovg‘alari bilan taqdirlanadi.

Новости 21/01/2025 Проводится республиканская олимпиада среди учителей
В целях выявления и поощрения передовых и инициативных учителей Министерством дошкольного и школьного образования организуется Республиканская олимпиада среди учителей по предметам "Химия" и "Физика"!
В олимпиаде могут принять участие преподаватели физики и химии из государственных и негосударственных образовательных учреждений.
Желающие принять участие должны зарегистрироваться на данной электронной платформе до 1 февраля текущего года.
Видеоинструкция о регистрации
Олимпиада будет проводиться на региональном и республиканском этапах.
Подробнее с инструкцией к Олимпиаде можно ознакомиться по ссылке.
Участники, одержавшие победу, будут награждены дипломами и памятными подарками от Министерства дошкольного и школьного образования.