Танловлар 11/02/2025 “Ёшлар ва илм-фан” журналига мақолалар қабул қилиш бошланди
Олий таълим, фан ва инновациялар вазирлиги Талаба ва ўқувчиларнинг ижтимоий фаоллигини ошириш маркази томонидан ташкил этилган “Ёшлар ва илм-фан” илмий-оммабоп, ўқув-методик ва маънавий-маърифий журналининг 2025 йил 1-сонига мақолалар қабул қилиш бошланди.
Мазкур журналга Ўзбекистон Республикаси Президенти Администрацияси ҳузуридаги Ахборот ва оммавий коммуникациялар агентлиги томонидан №270564 рақамли гувоҳнома тақдим этилган бўлиб, қуйидаги йўналишларда мақолалар қабул қилинади:
• Гуманитар фанлар;
• Техника фанлари;
• Ёшлар ва илм.
Мақола талабларини кўриш
Юқорида кўрсатилган йўналишлар бўйича мақолаларни 2025 йилнинг 1 март санасига қадар @intizor_xojamova профилига юборинг.

Choices 11/02/2025 Acceptance of articles for the journal "Yoshlar va ilm-fan" has begun.
The acceptance of articles for the 1st issue of the scientific-popular, educational-methodical, and spiritual-educational journal "Yoshlar va ilm-fan," organized by the Center for Increasing Social Activity of Students and Pupils of the Ministry of Higher Education, Science and Innovation, has begun in 2025.
The Agency for Information and Mass Communications under the Administration of the President of the Republic of Uzbekistan has issued certificate No. 270564, and articles are accepted in the following areas: